Laica Bi-Flux Cartridge Coffee & Tea 3ks C3M

449,00 Kč
Skladem Koupit
EAN kód: 8013240701752
Záruka: 24 měsíců
Italská výroba a design = zdravé a elegantní řešení vašeho pitného režimu
Filtrační konvice Laica, vyrobené a designované v Itálii nabízejí víc než jen pravidelný pitný režim. Srdce Laica konvic tvoří Bi-flux filtry vyvinuté speciálně pro filtrování vody různé kvality. Díky tomu si dokážete sami zvolit, které prvky z vody odstraníte, uchováte, případně doplníte. Tělo konvice je navrženo s ohledem na moderní životní styl, proto vás zaujme nejen její elegantní design, ale i lehká skladovatelnost, např. v chladničce. Praktická a elegantní. Taková je Laica.

Laica

Výraznější chuť čaje i kávy

Filtry Laica Bi-flux Coffee & Tea jsou vyrobeny speciálně tak, aby přefiltrovaná voda nejlépe vyhovovala přípravě čaje a kávy. Při vaření vody obsahující dočasnou tvrdost vzniká křída, která absorbuje extrakty z čaje. Tyto extrakty způsobují změnu barvy a jsou příčinou špatného vzhledu a nahořklé chuti. Díky filtraci vody pomocí Bi-flux Coffee & Tea budou mít vaše teplé nápoje výraznější chuť bez povlaku. Filtry zároveň redukují chlor, vodní kámen, herbicidy a pesticidy, těžké kovy.

Laica

Záruka nejvyšší kvality a bezpečnosti

Není nám jedno, co pijeme. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvic Laica a filtrů Bi-flux je podložena mnoha atesty významných nezávislých laboratoří z celého světa, jakož i atestem z tuzemské státní zkušebny. Filtry nové generace LAICA Bi-flux využívají jedinečnou 5stupňovou technologii filtrace. Vyrobené filtry jsou 100 % sterilizovány pomocí procesu beta-radiace. Filtrů se až do otevření zákazníkem nedotkne lidská ruka.

Laica

Šetrná k životnímu prostředí i peněženkám
Otázka ekologického přístupu k využívání přírodních zdrojů a ochraně přírody dnes hraje důležitou roli v životě každého z nás. Každý Bi-flux filtr byl navržen tak, aby dokázal přefiltrovat až 150 litrů vody, díky čemuž dokáže nahradit až 100 klasických 1,5 litrových plastových lahví. Kromě toho je voda z jedné PET láhve ve finále 8x dražší než voda z filtrační konvice Laica. Pijte chutnou a zdravější vodu. Pomáháte tak nejen přírodě, ale i vaší peněžence.

Laica
Speciální filtrační složka Bi-flux Coffee & Tea zvýrazňuje chuť a aroma kávy a čaje
Filtry Bi-flux Coffee & Tea zároveň redukují chlor, vodní kámen, herbicidy a pesticidy, těžké kovy, zlepšují chuť a vůni vody
Životnost filtru: 150 l nebo 30 dní (dodržení tohoto údaje zaručuje maximální účinnost a bezpečnost produktu)
V balení : 3 ks

Související produkty