Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Nákupní rádce: Jak vybrat filtr do filtrační konvice?

Máte už doma svou filtrační konvici, ale nemůžete se rozhodnout jaké filtry na vodu zvolit? Filtry Bi-Flux vyrobené italskou společností Laica jsou vyráběny za velmi přísných hygienických opatření a několik nezávislých laboratoří po celém světě je podrobilo testování. Výsledky byly více než uspokojivé. I to jsou důvody proč při výběru filtrů na vodu sáhnout po značce Laica. Ani tím ale vaše rozhodování nekončí, proč?

Ve videu magazínu Vždy se dozvíte, co všechno udělá s vodou filtr Bi-flux a jak rychle to dokáže. Kromě klasických filtrů má Laica v nabídce i filtry obohacené o magnézium. Komu je doporučujeme používat? Prohlédněte si video a zjistíte, jak velmi důležité je magnézium pro fungování našeho těla a co může způsobit nedostatek hořčíku. Pijete hodně kávy a čaje? Laica má pro vás speciální filtry, které zdokonalí požitek z pití oblíbených nápojů. Více informací v čem spočívá jejich tajemství najdete ve videu. Jaký přínos budou mít pro vaši vodu a tedy i organismus speciální filtry Mineralbalance? Víte, proč jsou nitráty ve vodě nebezpečné a jaké má Laica na jejich odstranění řešení? Prohlédněte si video níže a najděte odpovědi.

Tématu filtrace vody jsme se věnovali už mnohokrát. Cenné informace, užitečné rady a přehled možností, jak zkvalitnit vodu v domácnosti a svůj pitný režim najdete ve videích na YouTube kanálu MAGAZÍNU VŽDY.

Pošlete článek známému