Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Legendární značky – Laica

Posláním značky Laica je přinášet pohodu do srdce každého domova. Navrhují kvalitní produkty, které nám pomáhají v každodenním životě. Tato ryze italská společnost se zaměřuje na výrobu malých domácích spotřebičů pro zdraví lidí a zařízení na úpravu vody. Úspěch společnosti je založen na oddanosti vysoké kvalitě, bezpečnosti a designu výrobků s cílem usnadnit spotřebitelům život.

Malá rodinná firma s italským entuziasmem

Společnost byla založena v roce 1974 Leonidem Moretto a jeho manželkou Teresou, kteří začali podnikat ve svém rodném městě na severu Itálie – Vicenza s malou výrobní linkou kuchyňských vah. Vášeň a péče o produkt v každé fázi jeho vzniku vedly společnost k rychlému rozvoji a brzy rozšířily portfolio o osobní váhy. Avšak teprve v roce 1992, kdy vedení společnosti převzali potomci zakladatelů Mauruzio a Anna Maria došlo k výraznému rozšíření a zpestření sortimentu především o zdravotnické pomůcky určené pro domácí použití. Postupem času si společnost vybudovala mezinárodní profil se zaměřením na výzkum a inovace produktů.

Ze severu Itálie do celého světa

Díky zkušenostem v oblasti domácích zdravotnických pomůcek přinesla nová generace Laica na trh systém filtrace vody, který byl vyvinut na základě vědeckých poznatků. Jedná se o jednoduchý, bezpečný a technologicky vyspělý filtrační systém pro zlepšení kvality vody z vodovodu. Během posledních deseti let zahájila LAICA proces rozvoje a konsolidace, který vedl k expanzi do světa – dnes najdeme produkty LAICA na všech pěti kontinentech. Kromě designu a technologicky vyspělých a spolehlivých produktů se Laica zavázala k činnosti, která podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva.

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

Produkty Laica se vyznačují vysokou kvalitou prvotních surovin a výrobního procesu, smyslem pro detail a kreativitou designu s důrazem na italskou výrobní tradici. Aby to potvrdily, centrum výzkumu a vývoje, oddělení kvality a designu, CAD Engineering a také továrny na výrobu filtračních konvic a náhradních filtrů se nacházejí ve Vicenze. Zárukou, že všechny produkty značky Laica jsou na nejvyšší úrovni a splňují standardní požadavky na kvalitu je fakt, že Laica podrobuje kromě zákonem požadovaných kontrol všechny své produkty dlouhé sérii dodatečných kontrolních testů kvality. V průběhu výrobního procesu jsou všechny komponenty od nejmenších po největší podrobeny nejpřísnějším kontrolám. Stejně důležitý je i výběr surovin, ze kterých jsou produkty Laica vyráběny. Laica se může pochlubit dlouhým seznamem certifikátů kvality od mezinárodních orgánů a nezávislých výzkumných laboratoří.

Laica v našich končinách

Společnost Laica má již několikaletou historii a na našem trhu se stala součástí mnoha domácností. Velké popularitě se těší zejména inhalátory, které pomáhají při zdravotních obtížích alergikům, astmatikům a lidem trpícím respiračními onemocněními. Oblíbené jsou také filtrační konvice této značky. Chuť a vůni filtrované vody zbavené chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií získané designovými filtračními konvicemi si vychutnává mnoho rodin. Jako bonus si můžete zvolit některý ze speciálních filtrů společnosti Laica obohacený o různé minerály nebo magnesium. Patříte už i Vy do rodiny Laica?