Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Poklady z mé kuchyně – Filtrační konvice Laica

Ahojte, dnes Vás zvu ke zhlédnutí videa o filtračních konvicích. Když jsem se přestěhovala z venkovského domu se studnou do města, vodě z kohoutku, ačkoli je zdravotně nezávadná, jsem na chuť nepřišla. Možnost nošení vody v plastových lahvích z obchodu naše malá rodinná rada okamžitě zamítla. Sáhli jsme po filtrační konvici značky Laica a dnes tento produkt považuji za poklad, který u nás doma má velké využití a stálé místo. Proč?

Ve videu se dozvíte, jaké problémy vám filtrační konvice pomůže vyřešit s vaší pitnou vodou a jak můžete získat chuťově dobrou vodu navíc obohacenou o zdraví prospěšné látky. Podíváme se na nabídku filtračních konvic pro běžné domácnosti a podle čeho si vybírat, jakož i na speciální konvici Laica Predator pro skutečně náročné uživatele. I Vás děsí plasty? Myslím všechny ty, které si chtě nechtě donesete domů téměř s každým nákupem? A co ty, které v podobě mikroplastů přijímáme do těla, třeba i ve vodě? I o tom se dozvíte ve videu více. A na závěr videa malý bonus – i Váš pitný režim může být „smart“.

Laica se u nás nezastaví. Velice jsme si na chuť přefiltrované vody zvykli a našim spotřebičům také prodlužujeme životnost používáním přefiltrované vody. Přidáte se i Vy k naší rodině? Pokud Vás zajímá víc, neváhejte si prohlédnout další videa na toto téma. Nebo mi napište, ráda Vám poradím.

Pošlete článek známému