Proč je sportovní filtrační láhev Laica ideální smart vychytávka pro váš pitný režim?

Ať už jste si oblíbili jízdu na kole, běh nebo se rádi několikrát týdně zničíte ve fitku, určitě nám dáte za pravdu, že dostatečný příjem tekutin je něčím, co vám nesmí během tréninku chybět. Pokud nechcete utrácet za předražené nápoje určené přímo pro sportovce a naopak chcete mít neustále po ruce tu pro naše tělo nejpřirozenější tekutinu, zaměřte svou pozornost na sportovní filtrační láhev Laica, která vás dostane celou řadou vychytávek.

Čistá a chutná voda kdekoli potřebujete

Sportovní filtrační láhev Laica patří do rodiny filtračních zařízení tohoto známého italského výrobce, který na naše trhy přišel s celou řadou inovativních vychytávek, díky nimž máme čistou a chutnou vodu neustále po ruce.

Třeba takové filtrační konvice Laica jsou ideálním řešením úpravy kohoutkové vody v domácnosti. Přefiltrovaná voda je zbavená nejen vodního kamene, chlóru, ale i dalších látek, které se do vody mohou dostat povolenou chemickou úpravou. V tomto případě jde třeba o olovo, měď, rtuť nebo zinek. Pokud se ve vodě nachází herbicidy nebo pesticidy, dokážou moderní konvice eliminovat také jejich přítomnost.

Voda z filtrační konvice je proto ve finále zbavena výše uvedených nežádoucích látek, ale má také lepší chuť a příjemnější vůni. Ideální je proto pro každodenní popíjení, ale i pro přípravu nápojů a pokrmů, které jsou mnohem chutnější. Přefiltrovaná voda se ale hodí též do kávovarů nebo žehliček, jimž prodlužuje životnost.

Filtrační lahev

Na cesty nebo do fitka s filtrační láhví

Co ale dělat, když vyrazíte ven nebo do fitka a chcete mít čistou a čerstvou vodu neustále po ruce? Tady se dostává ke slovu sportovní filtrační láhev Laica, která je ideálním doplňkem na túry, výlety, do tělocvičny i jiné outdoorové nebo indoorové aktivity, kde by byla filtrace vody pomocí filtračních konvic zbytečně komplikovaná.

Láhev disponuje objemem 0,6 l a opatřená je inovativním uhlíkovým filtrem FAST DISK, který slibuje životnost 30 dní či 120 l přefiltrované vody. Zmíněný filtr dokáže z vody odfiltrovat nežádoucí látky a zlepšit její chuť i vůni. To vše samozřejmě při zachování důležitých látek a minerálů, které naše tělo potřebuje.

Praktické rozměry i chytrá appka

Samotná láhev Flow’n go „myLaica“ je navrhnutá tak, aby vyhovovala rychlému a dynamickému životnému stylu. Co to znamená v praxi? Zejména skutečnost, že na vodu nemusíte zdlouhavě čekat. Voda je totiž přefiltrovaná bezprostředně po nalití do láhve a připravená k okamžité konzumaci.

Samozřejmostí je i nadčasový design, možnost vybrat si láhev z několika barevných i materiálových provedení, praktický úchyt, lehkost i snadná uchopitelnost, nárazuvzdorný materiál či hermeticky uzavíratelné víko láhve.

Na závěr musíme zmínit i onu pomyslnou třešničku na dortu, kterou je moderní „appka“ pro chytré telefony „Laica wellness“. Ta za vás jednoduše kontroluje výměnu filtru. Stačí zařízení spárovat s chytrým telefonem, zadat tvrdost vody a datum poslední výměny filtru a o nic dalšího se nestarat. Potřebujete snad další důvody, proč dát téhle inovativní vychytávce „zelenou“?

Pošlete článek známému