Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Filtrační karafa Flow´n go: chutná, čistá a zdravá voda kdekoli potřebujete

Kvalita vody je napříč naší republikou různá. Někde nám teče z kohoutků kvalitnější voda, jinde by mohla být přece jen o něco chutnější. Pokud vám vadí typický chlorový zápach nebo jiné vlastnosti, které jsou doménou upravené kohoutkové vody, nemusíte hned sahat po té balené. Rychlé, efektivní a ekologické řešení přináší filtrační konvice nebo novinka v podobě inovativní filtrační lahve Flow´n go.

Čistá, chutná a mineralizovaná voda

O konceptu filtračních konvic jste už pravděpodobně slyšeli. Důmyslné zařízení s aktivním uhlíkovým filtrem zvládne zbavit vodu nepříjemného chlorového zápachu, zabarvení, sirovodíku a dalších vedlejších produktů chlorace. Voda je v rámci filtrační konvice přefiltrovaná během několika minut.  

Zajímavou alternativou je novinka italského výrobce LAICA, který se může na poli filtrace vody pochlubit četnými zkušenostmi a inovativními výrobky chránící naše peněženky i životní prostředí. Nejnovějším přírůstkem do „LAICA rodiny“ je filtrační karafa Flow´n go, která zvládne vodu přefiltrovat okamžitě. Jednoduše si tak můžete vzít litrovou láhev s sebou do práce, na poradu nebo ji připravit na slavnostně prostřený stůl. 

Fast Disk s chytrou aplikací

Součástí inovativní filtrační lahve je přírodní uhlíkový filtr FAST DISK, který zvládne eliminovat chlór ve vodě, vylepšovat její chuť a to vše při zachování minerálů běžně se vyskytujících ve vodě, nezbytných pro správné fungování našeho organismu

A proč jsou minerály v pitné vodě tak důležité? Jejich nedostatek v našem těle prokazatelně vede ke zvýšení rizika vzniku kardiovaskulárních onemocnění a dalších komplikací. Náš organismus, který je každodenně zásoben přebytečným množstvím solí, také potřebuje tyto látky z těla dostatečně vyloučit, k čemuž napomáhají právě minerály obsažené v pitné vodě. Za optimální je považováno množství od 200 do 500 mg rozpuštěných látek v jednom litru vody.

Myslete na přírodu

Inovativní filtrační zařízení, které jde ruku v ruce s moderní dobou, bylo navrženo s důrazem na eliminaci plastových lahví, které se v posledních letech staly globálním problémem s katastrofálními dopady na životní prostředí. Filtrační karafa Flow´n go je navíc vyrobena ze zdravotně nezávadného potravinářského plastu BPA FREE, takže se nemusíte bát unikání kontroverzního bisfenolu A, který se v minulosti ukázal být škodlivým pro lidský organismus. 

filtrační stolní lahev

Je ideální do každé domácnosti i kanceláře

Další předností filtrační karafy Flow´n go je nepochybně její elegantní a nadčasový design, který je pro výrobce LAICA typický. Karafa tak přispěje k pravidelnému pitnému režimu a zároveň se může stát elegantní ozdobou pracovních porad, konferencí nebo romantické večeře ve dvou. Chutná a zdravá voda je navíc dostupná kdekoli bez nutnosti nošení těžkých lahví. Zapomenout nesmíme ani na vychytávku v podobě nastavení času výměny uhlíkového filtru, kterým je láhev Flow´n go vybavena. 

Filtrační stolní láhev Flow´n go přivítá co nevidět další zástupce rodiny LAICA. Sledujte nás a my Vám představíme další inovativní lahve s QR kódem i nadčasovým designem.

Pošlete článek známému