Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Inhalace Vincentky jako účinná pomoc při respiračních onemocněních

Vincentka vyvěrající v údolí Luhačovického potoka, je jednou z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších minerálních vod v Česku a na Slovensku. Tahle zbytková mořská voda, která zůstala více než 60 milionů let zakonzervovaná v třetihorním vrásnění a sopečné činnosti, má stimulující léčivé účinky. Ty můžete snadno podpořit vhodným způsobem aplikace. Třeba inhalací…
Vincentka

Celá periodická soustava prvků

Bez nadsázky můžeme říct, že takhle přírodní minerálka v sobě obsahuje téměř celou periodickou tabulku prvků. Silně mineralizovaná, jodová uhličitá minerální voda z přírodního léčivého zdroje, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny borité, obsahuje třeba také ionty sodíku, draslíku, vápníku, lithia, hořčíku, fluoru, chloru, jódu a železa. Málokdo taky tuší, že je to právě tahle minerálka, která se svým složením blíží osmolalitě (počet rozpuštěných částic) lidské krve a nitrobuněčných tekutin. Proto najde široké spektrum užití zejména při léčbě respiračních onemocnění. Je  ale potřeba vědět, jak z ní dostat maximum účinných látek.

Co všechno Vincentka umí a jak ji užívat?

Takhle minerální voda má neuvěřitelně bohaté spektrum využití. Například na jaře nám pomáhá překonávat jarní únavu, v létě všem, kteří sportují a aktivně využívají volný čas, pomáhá dodáním potřebných solí a minerálů regenerovat, a na podzim a v zimě pak vytvoří hráz proti virům, bacilům a dýchacím problémům. Vincentku můžete užívat nejen přímo z lázeňských pramenů vyvěrajících ve zmíněných Luhačovicích, ale také už lahvovanou nebo ve formě nosních sprejů, past, tablet nebo třeba krémů. Pokud ji chcete užívat preventivně, naordinujte si 15 až 20 dní pitné kúry, během které budete popíjet 2,5 – 3,5 dl Vincentky dvakrát denně. Dalším způsobem, jak z Vincentky dostat do těla maximum účinných látek je i inhalace. S tou vám pomohou moderní inhalátory italského výrobce Laica, které se postarají o vpravení léčiva na správné místo rychlou a komfortní formou.

jak inhalovat vincentku

5 důvodů, proč inhalovat Vincentku:

  1. Účinný způsob prevence chřipky i nachlazení
  2. Příjemná a účinná metoda, jak léčit rýmu, nachlazení, onemocnění hlasivek a další nemoci 
  3. Způsob, jak využít přírodních látky bez zbytečné chemie a léků
  4. Komfortní a jednoduchá metoda léčby i prevence 
  5. Ideální způsob relaxace po náročném dni

Inhalace minerální vody je léčebným postupem, při němž pacient vdechuje páry minerálních vod a tím do těla dostává prospěšné minerály. Metoda je vhodná jak pro alergiky, tak i astmatiky a osoby trpící onemocněním dýchacích cest. Jde také o způsob, jak léčit rýmu a nachlazení, stejně jako účinnou prevenci, jak těmto nemocem předcházet. To vše navíc ve společnosti italského pomocníka Laica, který se postará o to, aby byla inhalace příjemná a maximálně účinná.

inhalace vincentky

Pošlete článek známému