Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Nákupní rádce – jak si vybrat inhalátor

Pokud často trpíte onemocněním dýchacích cest nebo trpíte alergií, určitě jste o inhalátorech slyšeli. Já sama jsem odhalila jejich čarovné účinky díky dětem. Častý soplík, opakované záněty dýchacích cest mě donutili hledat řešení, jak co nejvíce dívkám zmírnit a hlavně zkrátit průběh nemoci. A tak jsem objevila inhalátory…

Protože je jich na trhu mnoho, trvalo mi chvíli, než jsem se zorientovala a vybrala si. Abych vám ušetřila čas, připravila jsem krátké video, ve kterém se dozvíte, jak inhalátory fungují a kdy a proč sáhnut po inhalátoru. Představím Vám ultrazvukové a kompresorové inhalátory, vysvětlím vám jejich výhody a nevýhody, což Vám pomůže rozhodnout se, který inhalátor zvolit. Podrobněji se podíváme na příslušenství, které je obsaženo v balení a jak jej můžete co nejefektivněji použít. A na závěr vám představím malou ukázku od Laicy, která se stala naší věrnou kamarádkou na všech cestách, aby nás choroba nepřekvapila na dovolené.

Pokud se zajímáte o téma inhalace a chcete o něm vědět více, najděte si čas na podcast „Krátka rekonvalescence a pevná imunita díky domácí inhalaci“ na našem YouTube kanálu magazínu Vždy.

Pošlete článek známému