Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Vychytávky do kuchyně – vakuovačka Laica xPro

Pokud vás trápí plýtvání potravinami nebo rádi nakupujete velké ekonomické balení a řešíte uskladnění zásob v domácnosti, jistě jste se již dozvěděli o vakuování, které vám s těmito problémy pomůže. Podlehli jste už i vy kouzlu vakuování? Znáte jeho výhody? Vidíte, kde všude doma jej můžete použít, ale váš současný přístroj už nestačí? Nebo hledáte první vakuovačku a nevíte, jakou vybrat? Dnes se podíváme, jak funguje a proč si vybrat profesionální vakuovačku od společnosti Laica xPro. Nebojte se, navzdory názvu není jen pro gastro podniky, ale určitě ji ocení i mnoho domácností.

Pozvu vás na zhlédnutí tohoto videa, ve kterém zjistíte, co všechno můžete zavakuovat s pomocí této vakuovačky, jaké tajemství skrývá uvnitř v porovnání s menšími modely. Uvidíte, jak je snadné připravit si vakuovací sáček a z jakých programů si můžete vybírat. Seznámíme se s Canister funkcí, kterou oceníte, zejména pokud máte vakuové boxy. Podívejme se na zajímavou funkci marinování a samozřejmě nesmí chybět „plechovkový test“, se kterým jsme se již ve videích o vakuování setkali. Pokud chcete vidět tuto vakuovačku v praxi, podívejte se na video až do konce, kde jsem ji za vás otestovala.

Jak vidíte, i když je označena jako profesionální, může být skvělým a praktickým asistentem v domácnosti. Pokud se ale chcete podívat na jiné, možná kompaktnější modely, podívejte se na naše videa, kde se o vakuování dozvíte více.

Pošlete článek známému