Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

RECENZE - Kompresorový inhalátor Laica NE2014

Inhalování může být velmi nápomocné nejen při léčbě respiračních onemocnění, ale také jako prevence a k posílení imunity. Inhalováním správně zvoleného léčiva můžete zmírnit otoky sliznice, kašel, rýmu i zánět průdušek. Oblíbí si ho jistě i alergici a astmatici, kterým pomáhá při zmírňování příznaků alergie. U nás doma má inhalátor své nenahraditelné místo, je to věrný kamarád malých i velkých členů domácnosti. Jeden z nejnovějších inhalátorů značky Laica si dnes představíme.

Co všechno je součástí balení nového kompresorového inhalátoru Laica NE2014 zjistíte ve videu Unboxingu magazínu VŽDY. Prohlédněte si ve videu jak inhalátor funguje a poznejte jeho důležité funkce, které při používání oceníte. Odhalte, co můžete inhalovat pomocí tohoto přístroje. Jaké roztoky a oleje? Velmi užitečnou vlastností je možnost nastavit si rozprašovací výkon. Proč? Odpověď najdete ve videu. V balení se nacházejí různé koncové nástavce pro inhalování. Video obsahuje krátkou nápovědu, kdy sáhnout po kterém nástavci, abyste maximalizovali efekt.

Chtěli byste se o inhalování dozvědět víc? Získejte cenné a praktické praktické rady ve videích o inhalování na našem YouTube kanálu magazínu Vždy . Pronikněte do hloubky tohoto tématu v podcastu nebo se nechte provést světem inhalátorů, abyste si co nejlépe vybrali inhalátor k řešení vašich problémů.

Pošlete článek známému