První filtrační konvice na eliminaci mikroplastů z pitné vody

V naší firmě se již stalo jistou oblíbenou tradicí, že se vždy těšíme na seznámení s novinkami a každý vzorek, který se objeví v kanceláři, je podroben emotivnímu, kolektivnímu testování.

STOP mikroplastů v pitné vodě

Máme obzvlášť výjimečný pocit, protože jsme dostali na stůl očekávanou novinku filtrační konvici Laica, která eliminuje mikroplasty z pitné vody. Tato jedinečná inovativní konvice značky Laica byla již avizovaná nějakou budu, ale výrobce si stále držel pod pokličkou detaily celého projektu, což v nás vyvolávalo jisté tajemno, ale i napětí v očekávání prezentace prvního finálního výrobku. Nedá mi, nezmínit se, alespoň krátce, o tom, že tento výrobek byl v Laica vyvíjen jako částečné, ale účinné řešení, problému zamořování životního prostředí mikroplasty. 

Tomuto tématu se budeme velice podrobně věnovat. Již samotný obal Laica MikroPlastic STOP, jak se produkt oficiálně označuje, vysílá jasný ekologický signál, protože je vyroben z recyklovatelného materiálu. Informace na krabici jednoduše komunikují účel, efektivitu, potvrzené výsledky nezávislých laboratorních testů uskutečněných v Německu, ale i kapacitu a samozřejmě respektovaný fakt, že vše bylo designováno, vyvíjeno a vyrobeno v Itálii.

Eco friendly 

Obsahem balení je konvice Laica MikroPlastic-STOP, zabalená v bílém plastovém sáčku, o kterém víme od výrobce, že je vyroben z přírodních materiálů, který je ekologicky přátelský a můžete jej klidně zlikvidovat tak, že jej dáte rozložit do kompostéru na vaší zahrádce. Nejpodstatnější součástí je speciální filtr MikroPLASTIC-STOP™ , ale přiloženy jsou i 3 kusy běžných Bi-Flux filtrů a pumpa. Konvice má celkový objem 3 litry, což představuje 2 litry přefiltrované pitné vody. Nutno zmínit, že samotný design filtrační konvice potvrzuje typický Italský smysl pro detail a použitá barva na víku konvice jenom umocňuje již výše zmíněný ECO pocit.

Dvojitá filtrace pro maximální účinek

Celý systém funguje velice jednoduše. Do konvice se podle návodu, nainstalují oba filtry, přičemž Bi-Flux se postará o běžnou úpravu vody, to znamená odstranění chlorového zápachu, herbicidů, pesticidů, zredukuje vodní kámen a těžké kovy. Speciální filtr, MikroPLASTIC-STOP™, zredukuje mikro plastové částice s deklarovanou a laboratorně potvrzenou účinností až 99,99 %.

jak se zbavit mikroplastu

Těšíme se této novince a věříme, že bude mít mnoho spokojených zákazníků. Zakoupit můžete zde.

Pošlete článek známému